Euroopa Regionaalarengu Fond toetab 15 000 euroga projekti “Näojoogat tutvustav veebileht koos koolitustele registreerimise ning veebikoolitusplatvormi loomine koos veebikoolitusprogrammi väljatöötamisega”.

JOYFUL Gua Sha massaažikivi

Original price was: 49,90 €.Current price is: 39,90 €.

NB! Soodushind kehtib lao lõppemiseni!

SALE! Uuendusena oleme massaažikivile lisanud brändi logo. Enne aga kui logoga kive pakkuma hakkame, teeme lao tühjendusmüügi ilma logota kividele.

 

Kirjeldus

Saavuta näo noorulikum välimus ja säravam jume JOYFUL Gua Sha massaažikivi abil. Kivi on vamistatud parima kvaliteediga valgest kvartsist ning sobib kasutamiseks nii näol kui kehal. Selle patenteeritud kuju ja spetsiaalselt töödeldud servad tagavad ideaalse kontakti nahaga. Õigeid võtteid kasutades ja kivi regulaarsel kasutamisel aitab see suurepäraselt:

  • Piiritleda ja tõsta näojooni
  • Töödelda kortsupõhjasid kortsude silumise eesmärgil
  • Lõdvestada lihaseid 
  • Ergutada naha uuenemisprotsesse elastsema naha ja säravama jume saavutamiseks
  • Klassikalist Gua Sha näomassaži tehes, mille hulka kuulub ka energiapunktide vajutamine, mõjutada positiivselt kogu keha toimimist.

JOYFUL Gua Sha massaažikivid on valmistatud looduslikust poolvääriskivimist käsitööna ja tänu sellele on iga kivi unikaalne nii oma mustrilt, toonilt kui kujult. Tootega tuleb kaasa sametist kotikene, mis kaitseb seda kriimustuste eest ja kasutusjuhend.

Loe rohkem Gua Sha kivi suurepärasesest mõjust ja kasutamisvõimalustest blogist.