Euroopa Regionaalarengu Fond toetab 15 000 euroga projekti “Näojoogat tutvustav veebileht koos koolitustele registreerimise ning veebikoolitusplatvormi loomine koos veebikoolitusprogrammi väljatöötamisega”.

JOYFUL Gua Sha massaažikivi

39,50 

Categories: ,
Kirjeldus

JOYFUL eksklusiivne Gua Sha massaažikivi on vamistatud väärtuslikust valgest Afghan jadeiidist ning sobib kasutamiseks nii näol kui kehal. Selle patenteeritud kuju ja kergelt nurgelised servad tagavad ideaalne kontakti nahaga, tagades seeläbi tõhusaimad massaažitulemused. Sakilised servad on ideaalsed sügavamate kortsude töötlemiseks.

Usutakse, et see poolvääriskivim kaitseb negatiivse energia eest, vähendab haigustest tulenevat valu ning toob ellu rahu- ning õnnetunde.

JOYFUL Gua Sha massaažikivid on valmistatud looduslikust poolvääriskivimist käsitööna ja tänu sellele on iga kivi unikaalne nii oma mustrilt, toonilt kui kujult. Tootega tuleb kaasa sametist kotikene, mis kaitseb seda kriimustuste eest ja kasutusjuhend, et saaksid massaaži enesel koheselt teostama hakata.

  • Gua Sha massaaž aktiveerib naha verevarustust, pakkudes kudedele rohkem hapnikku ja stimuleerides seeläbi naharakkude uuenemist, suurendab kollageeni tootmist, parandades naha elastsust ja tugevust, vähendades seeläbi miimikajooni ja kortsukesi.
  • Lümfidrenaaž – aeglane lümfisüsteem võib põhjustada naha turset, väsimust, aknet ja muid nahaprobleeme. Kuna lümfiringe stimuleerimine on võimalik ainult lihaste liigutamise või massaaži kaudu, on Gua Sha kasutamine parim lahendus.
  • Aknest põhjustatud armide nähtavus väheneb – Gua Sha virgutab vereringlust, kiirendades naharakkude uuenemist ja vähendades seeläbi aknearmide nähtavust.
  • Tursed vähenevad – kuna Gua Sha soodustab lümfidrenaaži ja aktiveerib vereringet, pinguldub nahk ja tursed vähenevad.
  • Tumedad silmaalused vähenevad – parem vereringe vähendab tumedaid silmaaluseid ja annab nahale noorusliku sära.
  • Pehmenevad kortsud ja peened jooned – Gua Sha lõdvestab näolihaseid ja -kudesid, siludes seeläbi vananemisilminguid.
  • Tõstab esile põsesarnad ja lõuajoone – järjepidev Gua Sha massaaž näole õige tehnikaga toob kaasa parema välimusega lõuajoone ja põsesarnad. Peale Gua Sha tehnika korrektset kasutamist ei vaja Sa enam meigiga näo kontuurimist!
  • Tugevdab veresooni ning sobib kasutamiseks kuperoosa puhul.
  • Vähendab silmaaluseid turseid ja aitab muuta tumedad silmaalused märgatavalt heledamaks.
  • Rahustab ja leevendab näo- ja lõuapiirkonna pingeid, parandab naha üldist seisukorda ja suurendab loomulikku sära.