Euroopa Regionaalarengu Fond toetab 15 000 euroga projekti “Näojoogat tutvustav veebileht koos koolitustele registreerimise ning veebikoolitusplatvormi loomine koos veebikoolitusprogrammi väljatöötamisega”.

Näojooga töötuba

365,00 

Kirjeldus

Sul on tulemas tüdrukuteõhtu, sünnipäev või mõni muu tore üritus, mida sooviksid sisustada meeleoluka, ent ka hariva ja praktilise tegevusega. Meie tuleme Sulle appi ja aitame Sinu sündmuse meeldejäävaks muuta!

Näojooga kogub Eestis kiiresti populaarsust, sest me juba oleme astunud suure sammu arusaamise suunas kui oluline on noorusliku näoovaali ja sileda naha säilitamiseks tegeleda lisaks igapäevasele näonaha hooldusele oma näolihaste treenimisega. Kuid see ei ole sugugi kõik…

Face Yoga Method on maailma tunnustatuim näojooga meetod, mille käigus me teeme näolihastele trenni ning õpime neid ka lõõgastama. Me vaatame lähemalt ja õpime erinevate harjumuste kohta, millel võib olla soodustav efekt vananemisilmingutele ja näo ebasümmeetria tekkimisele. Me õpime selle kohta, mis roll on rühil ja miimikal sellele, kui palju kortse ja joonekesi meie näol ja kaelal on. Olgugi, et meie fookuspunkt asub näol, siis mõjutab näojooga praktiseerimine meie keha ja heaolu palju laiemalt. Miks mitte anda endale võimalus seda kõike kogeda.

Töötoa käigus jagan olulisi teadmisi ja nippe näojooga tulemuslikuks praktiseerimiseks, et igaüks võiks kogeda selle meetodi suurepärast mõju enda nahal.

 

Mida kasulikku töötuba annab?

  • Ülevaade Face Yoga Method näojoogameetodist
  • Miks üldse tasub näojoogat praktiseerida ja kuidas see mõjub näo väljanägemisele
  • Kuidas praktiseerida näojoogat, et see annaks maksimaalsed tulemused.
  • Õpime samm-sammult selgeks 4 tõhusat näojooga harjutused, mille saad koheselt oma igapäevasesse ilurutiini lisada.
  • Õpime ühe enamlevinud harjumuse kohta, mis mõjutab näo välisilmet. Teeme harjumuse testi, et saaksid teada, kas ka sinul on selline harjumus ja kui on siis jagan soovitusi harjumuse ümberkujundamiseks.
  • Nipid ja soovitused, mis aitavad luua kestvat näojooga praktiseerimise harjumust

 

NB! Hind 385 eurot kehtib 60- minutilisele töötoale Tallinna kesklinna piires 12-le inimesele. Iga järgnev osaleja +20 eurot. 

Kui Sul on soov kutsuda mind töötuba läbi viima oma üritusele, mis toimub eelpool nimetatud piirkonnast väljaspool või osaljeid on enam kui 15, siis küsi julgesti personaalset pakkumist,

helistades 56654777 või kirjutades marion@naojoogasinule.ee.

 

Töötoa tagasiside:

“Soe soovitus kutsuda Marion pidama loengut ja jagama praktilisi nippe näiteks sünnipäevale või tüdrukuteõhtule! ☺️ Inimesena on Marion äärmiselt soe ja meeldiv ja oma alal pühendunud professionaal.” Ann Marii Närska

“Meie jäime sellise formaadiga väga rahule. Meeldis, et nii teooria kui praktika olid tasakaalus. Saime seda teha lõbusas meeleolus, kokteili kõrvale.” Nordic Milk HR Manager Kerstin Kürsa